Про компанію

Цукрова промисловість – одна із провідних галузей харчової промисловості, має багатогранні зв’язки з іншими галузями народного господарства та багатьма галузями харчової промисловості.

Капітанівський цукровий завод — підприємство харчової промисловості, яке спеціалізується на виробництві цукру. Входить до структури агрохолдингу I&U Group Ukraine. На базі підприємства працює біогазовий комплекс з переробки органічних відходів цукрового виробництва в сировину для теплової та електричної енергії.

ТОВ «Новомиргородський цукор» регулярно здійснює модернізацію виробничих потужностей, спрямовану, передусім, на підвищення якості готової продукції, переробки сировини та енергоефективності. В результаті проведених робіт переробна потужність цукрового заводу збільшилась з 2,5 до 4,0 тис тон буряку на добу.

ТОВ «Новомиргородський цукор» приділяє багато уваги якості та безпеці продукції. Цукор виготовляється згідно з вимогами ДСТУ 4623:2006/ГОСТ 31361-2008 ( ГОСТ 31361-2008 IDT) «Цукор білий. Технічні умови». Цукровий завод пройшов сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2018 «Система менеджменту безпечності харчових продуктів» заснованої на принципах НАССР.

Сертифікат якості